O NAS

Ośrodek Szkolenia Kierowców Rzewucki Zdzisław został założony w 1991 roku. Przez te 30 lat nasza auto szkoła wykształciła ponad 5000 kierowców, a wszystko to dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze, która stara się w sposób przejrzysty i jak najmniej stresujący doprowadzić Cię do egzaminu państwowego gdyż wiemy, że pierwsze kroki za kierownicą są bardzo stresujące.

Wiemy też, że każdy człowiek jest inny, dlatego w naszej szkole nauki jazdy instruktorzy starają się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów. Robimy wszystko by spełniać oczekiwania naszych klientów.

Potwierdzeniem naszej dobrze wykonanej pracy jest bardzo wysoka zdawalność za pierwszym razem na egzaminie państwowym.

DLACZEGO MY?

Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która troszczy się o swoich podopiecznych podczas kursu aż do egzaminu państwowego.

Dlatego jeździmy tylko na nowych samochodach o najwyższych standardach bezpieczeństwa, umawiamy się na w dogodnym dla Ciebie miejscu, a co najważniejsze w naszej auto szkole nie szukamy oszczędności tak jak w innych ośrodkach i nie jeździmy wyłącznie po trasach egzaminacyjnych, dlatego przekonasz się, że jazda po Śląskich drogach nie będzie dla Ciebie stanowić problemu!

INSTRUKTORZY

Wiadomo, że połowa sukcesu to dobry instruktor.

Nasi instruktorzy Wiedząc jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, starają się w sposób jak najbardziej przyjazny, a zarazem skuteczny przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Jazdy dodatkowe